773 903 903

Expresní opravy laku

Naše smart technologie poskytují skvělou efektivitu práce tím, že nepracuje s celými díly (např. blatníky, nárazníky), ale pouze lokálně s konkrétními místy, kde je lak odřený. Navíc pracujeme s kvalitními rychleschnoucími materiály a využíváme jedinečné způsoby rozstřiku a opracování pošramocené oblasti.

  1. Přelakování probíhá na precizně vytyčené oblasti
  2. Není vůbec nutné oddělávat jednotlivé poškozené díly
  3. Úspora peněz i času našich klientů díky těmto vlastnostem

Opravdu účinné přelakování i za méně než 2 hodiny

Není vůbec nutné být několik dní bez svého vozu, zavolejte a domluvíme si datum a čas. Můžete k nám zajet např. ráno a večer si ho s novým lakem vyzvednout, nebo si mezitím zařídíte to, co máte zrovna na srdci, a poté si pro svůj vůz opět přijdete. Naprostá většina přelakování trvá řádově 2 až 3 hodiny. Pokud se jedná pouze o drobné opravy, zajdete si na kávu a když se vrátíte, můžete svým autem opět odjíždět.
Obecně se dá říci, že vám auto můžeme přelakovat v pro Vás ideálním čase. Tím se vyhnete zbytečnému čekání. Naše autolakovna je navíc umístěna velmi blízko od centra Prahy, není proto vůbec nutné zajišťovat někoho, kdo by vás odvezl, nebo volat taxislužbu.

K čemu nechávat přelakovávat kompletně celý díl, když škrábanec nepokrývá ani 5% plochy? Pro zákazníka je zpravidla levnější (a tím tedy výhodnější) nechat opravit jen fakticky poškozenou oblast. Tím se eliminuje možnost, že by došlo k barevné neshodě, která je v klasických lakovnách bohužel běžnou praxí.

Chytrá oprava Smart Repair

Pod touto anglickou frází se opravdu skrývá chytrá oprava. Motoristům lépe pečuje o jejich vozy a pro motoristy samotné je šetrná z hlediska finančních nákladů. S.M.A.R.T. je opět anglická zkratka, v tomto případě se jedná o sousloví "Small Medium Area Repair Technique", čili technologie oprav malých až středně velkých poškození. Všechny tyto pojmy jsou anglické právě proto, že hlavní rozvoj těchto chytrých technik oprav nastal právě v anglicky mluvících zemích (především v USA a Velká Británie), a brzy poté se rozšířil po celém světě. S rozvojem chytrých oprav přišlo i dělení do dalších ještě konkrétnějších odvětví, např. opravy pošramocených interiérů, vyklepávání pomačkaných plechů bez poškození laku, opravování drobných prasklin na čelním skle pro zabránění jejich šíření a také samozřejmě opravování autolaků místním rozstřikem.

 

| Mapa webu | Akce · 2023 · Večeře na lodi · Plavba lodí Praha